Nowoczesna strona internetowa

Nowoczesna strona internetowa

Stworzymy dla Ciebie stronę internetową skrojoną na miarę!

Wypełniając formularz postaraj się jak najbardziej szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie pytania. Im bardziej szczegółowe będą Twoje odpowiedzi, tym bliższy ideałowi będzie projekt Twojej strony i będzie wymagał mniej poprawek.

Formularz ma charakter bezpłatnej wyceny. Wypełnienie formularza do niczego Cię nie zobowiązuje i nie spowoduje wystawienia faktury.

Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku dni roboczych przygotowana zostanie oferta wykonania strony internetowej. Wówczas zdecydujesz czy oferta jest atrakcyjna i czy chcesz nawiązać z nami współpracę.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z Nami: 518 812 606,
hello@lucyga.com

 

Bezpłatna wycena

Potrzebujemy tylko parę informacji na temat Twoich oczekiwań i rozwiązań, które przydadzą się w Twojej firmie. Uzupełnienie formularza zajmie zaledwie kilka minut.

Wybierz pakiet
Wybierz rodzaj strony internetowej
?

Strona firmowa

Strona firmowa wyróżnia się dedykowaną szatą graficzną zarówno strony głównej jak i podstron. Zwykle liczy od kilku do kilkunastu podstron. Strona główna zawiera najważniejsze informacje oraz dane kontaktowe.

Strona informacyjna

Strona informacyjna lub serwis internetowy najlepiej sprawdzą się w sytuacji kiedy zamierzamy zaprezentować na stronie obszerną ofertę produktów lub usług. Typowa strona informacyjna zwykle liczy od kilkunastu do kilkadziesiąt podstron.

Strona OnePage

To doskonały wybór aby zaprezentować ofertę firmy w wyjątkowy i nowoczesny sposób. Strona OnePage nie zawiera podstron, cała oferta wraz z galerią znajduje się na stronie głównej. Niewątpliwą zaletą jest właśnie fakt, że można zapoznać się z pełną oferą przewijając stronę w dół.

Prosta wizytówka internetowa

Zwykle niewielkich rozmiarów strona internetowa składająca się z kilku podstron. Najczęściej są to: oferta, galeria, o firmie, cennik oraz kontakt.

CWygląd strony
Oczekiwania dotyczące wyglądu oraz funkcjonalności strony internetowej
Kolory firmowe / kolorystyka strony
Określ kolorystykę, kolory dominujące oraz kolory dodatkowe. Ewentualnie jakich kolorów unikać
Wybierz pakiet
Szacunkowa ilość informacji oraz zdjęć na stronie
Zawartość głównego menu
Podaj nazwy głównych kategorii (podstron), np.: firma, oferta, galeria, cennik, kontakt, itp.
Adres strony
Jeżeli posiadasz stronę internetową podaj jej adres. Jeśli nie posiadasz strony www, zaproponuj jakąś nazwę. Sprawdzimy dostępność, ewentualnie zaproponujemy kilka własnych wariantów.
Czy posiadasz adres www:
Tak
Nie
Proszę zamówić
Czy posiadasz serwer:
Tak
Nie
Proszę zamówić
Link do pobrania materiałów, np.: WeTransfer, Dropbox, Dysk Google
Wyślij maksymalnie 20 zdjęć, przeprowadź wcześniej selekcję wybierając najciekawsze zdjęcia. Na potrzeby strony wybierz przede wszystkim zdjęcia poziome. Jeśli nie posiadasz własnych zdjęć możemy zakupić dla Ciebie odpowiednie zdjęcia z banku zdjęć.

Dodatki do strony

Aktualności Aktualności na stronie mają sens jeśli są często dodawane, minimum kilka razy w roku. Optymalnie co miesiąc. Jeśli będą dodawane rzadziej, np. raz, dwa razy w roku wówczas nie mają większego sensu.
Galeria zdjęć Każda strona posiada możliwość dodawania zdjęć do galerii. Wybierz tę opcję, jeśli planujesz na stronie zaprezentować większą ilość zdjęć. Lub jeśli przewidujesz różne galerie (różne kategorie).
Pozycjonowanie Jeśli w przyszłości planujesz pozycjonowanie swojej strony zaznacz tę opcję. Ustalimy frazy pod jakimi strona będzie pozycjonowana i odpowiednio stronę zoptymalizujemy. Oferujemy także pozycjonowanie.

Kontakt na stronie

Dane do zamieszczenia w kontakcie
Prześlij wszystkie dane jakie chcesz aby znalazły się w zakładce kontakt, a więc: pełne dane firmy, dane teleadresowe (adres, telefon, mail), godziny pracy, numer konta bankowego, itp.
Preferowana forma kontaktu na stronie:
telefon
e-mail
formularz
messenger/whatsapp
Lokalizacja firmy na mapie
Podaj dokładną lokalizację Twojej firmy w Mapach Google. Nie wpisuj adresu firmy, wklej lokalizację mapy, uwzględniając obszar jaki chcesz aby był widoczny, np.: obejmujący najbliższą okolicę, lub większy obszar.

Grupa docelowa / oferta

Czym specjalizuje się Twoja firma
Opisz krótko swoją ofertę, rodzaje usług
Czym specjalizuje się Twoja firma
Określ kto jest głównym odbiorcą strony, dla kogo oferta jest skierowana, (oferta głównie skierowana dla firm czy dla osób prywatnych)
Lokalizacja firmy na mapie
Płeć:
kobiety
mężczyźni
wszyscy
/   dzieci
Obszar działania
Określ czy jest to rynek lokalny, regionalny, krajowy lub międzynarodowy.

Budżet i termin wykonania

Lokalizacja firmy na mapie
Planowany budżet na realizację strony www (netto)
-   Najdogodniejszy termin realizacji

Dane kontaktowe

Adres mailowy to minimalna ilość danych aby się z Tobą skontaktować. Nazwa firmy, oraz numer NIP nie jest wymagany. Niemniej podanie wszystkich danych pozwoli przyspieszyć rozpoczęcie prac nad stroną.

Dodatkowe informacje

Jeśli masz dodatkowe pytania, uwagi lub sugestie dotyczące projektowanej strony, opisz je w poniższym polu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przygotowania wyceny usługi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom.
 
 
Strony Internetowe Lucyga multimedia
copyright © 2007 - L.A. MULTIMEDIA. All rights reserved