strona www

Wodociągi Raciborskie

Stworzenie przyjaznej i intuicyjnej strony www na potrzeby instytucji publicznej może być wyzwaniem, jednakże tworząc stronę dla Wodociągów Raciborskich osiągnęliśmy rewelacyjny efekt.

Od koncepcji do realizacji, wszystko musi być idealnie dopracowane, a w tym przypadku szczególnie zależało nam, aby strona dedykowana instytucji publicznej była wyjątkowo intuicyjna i spełniała oczekiwania wszystkich jej odbiorców poprzez udogodnienia dla osób słabowidzących i niezwykle szybki dostęp do informacji o bieżących awariach i planowanych naprawach. Strona posiada również liczne i wygodne w obsłudze formularze z zabezpieczeniem umożliwiające bezpośredni kontakt.

Zobacz stronę
strona www

Dental Team Józefów

Indywidualna szata graficzna i czołówka TOP10 Google w ciągu 2 miesięcy! Dołożyliśmy wszelkich starań aby strona w tak krótkim czasie znalazła się w pierwszej dziesiątce.

Intuicyjność, unikatowa szata graficzna i teksty opracowanie pod kątem SEO to tylko niektóre elementy, które tworzą stronę gabinetu stomatologicznego z okolic Warszawy. Dzięki przemyślanej koncepcji jednym kliknięciem z łatwością można dotrzeć do najważniejszych informacji a intuicyjny system CMS oraz responsywna wersja strony internetowej dostarczają bardzo przyjemnych wrażeń podczas użytkowania stworzonej przez nas strony.

Zobacz stronę
strona www

Cykloserwis

Nowoczesna strona internetowa OnePage z trójwymiarowym efektem przewijania, zrealizowana dla sklepu rowerowego. Strona wyróżniająca się dedykowaną szatą graficzną.

Strona główna zawiera najważniejsze dla użytkownika informacje, a dzięki intuicyjnemu rozmieszczeniu elementów, poruszanie się po stronie jest proste i przyjemne. Teksty zostały opracowane przez profesjonalnego copywritera i przygotowane z uwzględnieniem zasad SEO. Strona została wzbogacona o wersję responsywną i zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google.

Zobacz stronę
strona www

F-Bud

Strona została wykonana w formie przewijanej strony OnePage, na której przedstawiona została szczegółowa oferta firmy, wraz z najnowszymi realizacjami.

Dzięki przemyślanej koncepcji poruszanie się po stronie jest bardzo intuicyjne. Zapoznanie się z pełną ofertą firmy nie wymaga przechodzenia do podstron. Posiada intuicyjny system CMS dostosowany do obsługi strony. Witryna została zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarki Google a także jest pozycjonowana. Jest w pełni responsywna - dostosowuje się do ekranów urządzeń mobilnych. Opracowane zostały również teksty, z uwzględnieniem zasad SEO.

Zobacz stronę
strona www

Meble BOLEX

Meble Bolex to rozbudowany serwis internetowy liczący blisko 2000 produktów. Stronę wyróżnia indywidualna szata graficzna, szybkość działania oraz niewiarygodnie niska waga.

Dzięki przemyślanej koncepcji, pomimo rozbudowanej oferty poruszanie się po stronie meblebolex.pl jest bardzo intuicyjne. Naszym głównym celem było aby dotrzeć do szukanego produktu jak najmniejszą ilością kliknięć. Lekki system na którym została oparta witryna meblebolex.pl działa błyskawicznie. Nawet przy dużej ilości produktów przeglądanie strony oraz korzystanie z wyszukiwarki nie sprawia problemów.

Zobacz stronę
strona www

KJ Mary Horse Land

Strona internetowa z dedykowaną szatą graficzną strony głównej i wszystkich podstron. Podstrony zostały opracowane w formie OnePage.

Zobacz stronę
strona www

Zacne Apartamenty Jastarnia

Zacne Apartamenty w Jastarni – strona internetowa z możliwością rezerwacji apartamentów on-line.

Wykonaliśmy kompleksową usługę, począwszy od zaprojektowania pełnej identyfikacji wizualnej (m.in. logo, wizytówki, długopisy, kubki), skończywszy na nowoczesnej stronie internetowej umożliwiającej rezerwację apartamentów on-line. Strona jest w pełni responsywna oraz zawiera indywidualną szatą graficzną. Wzbogacona została także w dodatkową wersję językową.

Zobacz stronę
strona www

Przedszkole w Nieboczowach

Dla przedszkola w Nieboczowach przygotowaliśmy nowoczesną i bajecznie kolorową stronę internetową składającą się z rozbudowanej strony głównej w formie OnePage oraz dodatkowych podstron

Naszym założeniem było aby strona była przyjazna zarówno dla obecnych użytkowników, a także czytelna oraz intuicyjna dla osób odwiedzających stronę okazjonalnie. Na stronie głównej zamieszczone zostały najważniejsze informacje, których rodzice mogą potrzebować na co dzień, przede wszystkim jadłospis na najbliższy dzień (codziennie aktualizowany), aktualności, informacje skierowane dla poszczególnych grup, a także ogólne - dodatkowe informacje dyrekcji. Witryna zawiera szereg innych, równie ważnych informacji.

Na stronie znalazł się moduł informujący o aktualnym stanie jakości powietrza, informacje aktualizowane są co 30 minut, przez całą dobę. Strona jest w pełni edytowalna, posiada intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze panel administracyjny, dostosowuje się także do urządzeń mobilnych. Dzięki niewielkiej wadze, ograniczeniu skryptów do absolutnego minimum strona bardzo szybko się wczytuje, dodatkowo jest bardzo dobrze postrzegana przez wyszukiwarkę Google.

Zobacz stronę
sklep internetowy cennik

King Home

Zaawansowany sklep internetowy i nowoczesna, wyróżniająca się niepowtrzalanym projektem graficznym strona przewijana.

Zobacz stronę
kuchnie black red white brw

Kuchnie Black Red White

Strona przewijana zaprojektowana i wdrożona dla sklepu franczyzowego sieci Black Red White.

Zobacz stronę

Zamów stronę już dziś!


Skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 518 812 606
lub mailowo: info @ lucyga.com

tel.: +48 518 812 606
e-mail: info @ lucyga.com
lucyga multimedia facebooklucyga multimedia twitterlucyga multimedia google